Firma Rafcom jest znaną marką w regionie śląskim. Oferujemy swoje usługi klientom biznesowym i indywidualnym w zakresie serwisu urządzeń biurowych, IT i wyrobu pieczątek. Atrakcyjna lokalizacja oraz bogata oferta sprawia, że z każdym rokiem przybywa nam klientów zainteresowanych współpracą z nami.  

Usługi tuszy, tonerów i mediów do drukarek

Od początku 1999 roku stawiamy sobie za cel szukanie dogodnych rozwiązań – w naszym przypadku są to alternatywne rozwiązania dla drukarek laserowych i atramentowych. Na bieżąco aktualizujemy ofertę o nowe modele, a brakujące z nich są już dostępne drugiego dnia. Umowy z hurtowaniami gwarantują stałe poszerzanie oferty a tanie dostawy kurierem gwarantują przesyłkę do każdego klienta w Polsce. Wymagający klienci również mogą liczyć na pomoc w zakresie kupna oryginalnych materiałów do drukarek i kserokopiarek.

Serwis urządzeń IT

Dbając o utrzymanie wypracowanych standardów podjęliśmy zadanie rozwinięcia serwisu sprzętu IT zwiększając katalog serwisowanych modeli, sprzętu oraz marek w dostępnej ofercie. Naprawiamy:

  • drukarki atramentowe, laserowe, termiczne, termotransferowe
  • plotery i kserokopiarki
  • komputery stacjonarne, laptopy, all in one, serwery
  • zasilacze komputerowe sieciowe, zasilacze awaryjne UPS
  • projektory multimedialne, rzutniki
  • tablety, smartfony

Dbamy o to, żeby każdy klient był zadowolony i korzystał z usług serwisowych na stałe. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zbudować bazę dostawców części oryginalnych i zamiennych. Jest to liczba kilkuset kontrahentów z Polski, Europy i Azji. Podjęliśmy współpracę z podobnymi nam warsztatami serwisowymi aby mieć szybki dostęp do części zamiennych. Posiadamy magazyn urządzeń poleasingowych, które są w bardzo dobrym stanie.

Naszą niezawodność potwierdza wykonywanie napraw 80% zgłoszonych urządzeń. Na stałe wprowadziliśmy bezpłatną wycenę usług i diagnozę napraw, ponieważ wiemy, że robimy to fachowo i rzetelnie. Mamy świadomość tego, że klienci darzą nas zaufaniem i chcą korzystać z usług solidnych partnerów.

Usługi wyrobu pieczątek

Prowadząc stale monitoring potrzeb konsumentów wprowadziliśmy usługę wyrobu pieczątek oraz stempli biurowych. Wykonujemy ją już od 10 lat. Śledzimy pojawiające się trendy i nowinki technologiczne dlatego postawiliśmy na szybką technologię pieczątek pre-ink tzw. beztuszowych. Dzięki temu wykonujemy pieczątki w trybie ekspresowym – do 30 minut. Nasze produkty charakteryzują się  wysoką trwałością obudowy i precyzją odbicia. Stawiamy na wygodę klientów, którym proponujemy dostęp do usługi on line.